Po ‘shpërthen’ Arbnora Ademaj (Foto)

Po ‘shpërthen’ Arbnora Ademaj (Foto)

Bukuroshja dhe prezantuesja e njohur Arbnora Ademaj, çdo herë di të shfaqet joshëse. Ish-Miss Kosova ka qenë e ftuar në edicionin e 13-të të spekta

Bukuroshja dhe prezantuesja e njohur Arbnora Ademaj, çdo herë di të shfaqet joshëse.

Ish-Miss Kosova ka qenë e ftuar në edicionin e 13-të të spektaklit ‘Zhurma Video Music Awards’, për të ndarë njërin nga çmimet e këtij eventi që është mbajtur me 2 tetor në Prishtinë.

Bukuroshja është shfaqur me një fustan të gjatë, e i cili padyshim që e ka bërë të duket shumë seksi, shkruan zico.tv

Por, nga fotografitë e mëposhtme, duket sikur nga çasti në çast pritet t’i shpërthejë gjoksi.

Shijoni këto foto dhe gjykoni vet.

COMMENTS