Pique befason me deklaratën e tij për shortin e Ligës së Kampionëve

Hetohet Modriq, akuzohet për dëshmi të rreme
Qielli është kufiri për kampionin Joshua – stërvitet në ndërtesën më të lartë në botë në Dubai (Foto&Video)

Gerard Pique ka gjithmonë deklarata interesante.

Qendërmbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique ka thënë se nuk ka ndonjë preferencë për kundërshtar në shortin e çerekfinales në Ligën e Kampionëve.

‘Atletico Madridin e kemi eliminuar nga Copa dhe në duelin e fundit në Ligën e Kampionëve’, deklaroi Pique për mediat spanjolle, përcjellë zico.tv

‘Nuk kam frikë nga askush dhe asgjë. Kundërshtari me të cilin do të takohemi, cilido qoftë ai do të jetë i vështirë’, theksoi ai.

COMMENTS