Pija magjike që lufton kancerin

Lëngu që e gjeni më poshtë ka efekt të fuqishëm natyror e cila ka aftësinë për të vrarë qelizat e kancerit dhe për të parandaluar rritjen e tyre. K

Lëngu që e gjeni më poshtë ka efekt të fuqishëm natyror e cila ka aftësinë për të vrarë qelizat e kancerit dhe për të parandaluar rritjen e tyre.

Kjo recetë u zbulua nga një kinez i cili kishte kancer të mushkërive. Atij ia rekomandoi këtë pije të fuqishme një herbalist kinez. Ai e konsumoi këtë pije për tre muaj dhe u bë shumë më mirë.

Përbërësit e nevojshëm:

1 panxhar

1 karrotë

1 mollë

Shënim: Ushqimet duhet të jenë organike.

Përgatitja:

Lani dhe prisni përbërësit në copa të vogla, bashkë me lëvoren dhe i vendosni në një shtrydhëse frutash e perimesh. Kur të përgatisni lëngun, konsumojeni menjëherë. Preferohet të shtoni një limon ose një limon të gjelbër.

Konsumoni këtë pije në mëngjes një orë para mëngjesit, në stomak të zbrazët. Konsumojeni çdo ditë për tre muaj. Kjo pije e fuqishme nuk është vetëm e mirë për të luftuar kancerin por edhe për trajtimin e shumë problemeve të tjera shëndetësore. Ky lëng forcon sistemin imunitar, mbron nga sëmundjet e mëlçisë dhe veshkave, përforcon mushkëritë, mbron nga sulmet e zemrës, zvogëlon stresin dhe inflamacionet e muskujve, është e mirë kundër akneve dhe përmirëson shikimin.

COMMENTS