Përsëri në Manchester, Ariana Grande rikthehet për koncert bamirësie (Foto)

Përsëri në Manchester, Ariana Grande rikthehet për koncert bamirësie (Foto)

Rikthehet Nexhmije Pagarusha! (Video)
Shfaqet pa unazë, presidenti Obama shkakton polemika (Video)

Këngëtarja e famshme amerikane, Ariana Grande ka arritur në Britani të Madhe me një aeroplan privat për të performuar në koncertin ‘One Love Manchester’ këtë të dielë.

Grande ka arritur në Aeroportin e Londrës në shtatë të mëngjesit të sotëm, dy ditë para se të mbahet koncerti i bamirësisë dhe pak javë pas sulmit që ndodhi në Manchester Arena derisa ajo po performonte e që la të vdekur 22 persona.

Në koncertin e radhës, Arianën do ta shoqërojnë edhe këngëtarë të tjerë si Justin Bieber, Katy Perry, Coldplay, Take That dhe Miley Cyrus.

Paratë e mbledhura nga ky koncert do të shkojnë për fondin e bamirësisë në mbështetje të familjeve të viktimave.

COMMENTS