Përsëri Etnon ft. Genta Ismajli…

Përsëri Etnon ft. Genta Ismajli…

Çfar po ndodh me Dafina Zeqiri! (Foto)
Genci dhe Lyrical Son me një bashkëpunim tjetër (Foto)

Është bërë hera e 10-të që kënga ‘Shake it’ nga Etnon ft. Genta Ismajli po kryeson top listën e këngëve më të preferuara në TOP 20 ZICO TV.

Një ndryshim të madh në këtë renditje kanë pësuar Ardian Bujupi & Dalool me ‘Na jena njo’ ku një javë më parë ishin në vend të parë, ndërsa sonte janë në të shtatin.

Në listën më të ngushtë të ‘Top 20’ gjenden Enca ft. Noizy – Bow Down, Ghetto Geasy ft. Majk – Ajo, Era Istrefi – Bon bon, dhe Capital T ft. Dhurata Dora – Bongo.

Ju vazhdoni të votoni përmes Facebook-ut në ZICO TV, dhe këndit të veçantë ‘Voto këtu’ në portalin zico.tv

COMMENTS