Përplasen me karburantin (Video)

Disa persona duhet ta konsiderojnë veten me shumë fat, pasi ia kanë dalë të shpëtojnë edhe në disa situata që mund të cilësohen si mjaft kritike. K

Disa persona duhet ta konsiderojnë veten me shumë fat, pasi ia kanë dalë të shpëtojnë edhe në disa situata që mund të cilësohen si mjaft kritike.

Kamerat e sigurisë të një pike karburanti në veri të Seattle, në SHBA, kanë filmuar momentin kur një veturë Nissan është përplasur me një pikë karburanti , e cila ka shpërthyer në flakë.

Fatmirësisht nga kjo ngjarje nuk ka pasur pasoja me jetë njerëzish, por tre persona janë lënduar, ku në gjendje më të rëndë ndodhet shoferi. Nga sa raportohet dy personat e tjerë të plagosur janë një drejtues taksie dhe pasagjeri i tij, të dy me lëndime të lehta.

Policia ka nisur hetimet rreth incidentit, por besohet se drejtuesi i Nissan mund të ketë qenë nën ndikimin e alkoolit ose lëndëve narkotike. Por, për këtë duhet pritur të dalin rezultatet e analizave të gjakut, raporton The Sun.

COMMENTS