Perishiq patriot, shfaqet me frizurë të re (Foto)

Mediat botërore të shokuara nga dështimi i Barcelonës,çfarë shkruajnë
Albin Tahiri debuton në Lojërat Olimpike Dimërore

Ivan Perishiq është njëri lojtarëve që po shkëlqen në ‘Euro 2016’ me Kroacinë dhe për 1/8 e finales kundër Portugalisë ai vjen me një stil të ri të flokëve.

27-vjeçari ka shfaqur patriotizmin e tij për Kroacinë, duke ngjyrosur flokët me flamurin kombëtar. Portugalia duhet të ketë kujdes nga anësori pasi duket se është i gatshëm për ndeshjen e radhës.

Ivani

Ivani 2

COMMENTS