Përfundojnë xhirimet e ‘Fifty Shades Darker’

Përfundojnë xhirimet e ‘Fifty Shades Darker’

Këto janë dhuratat që mori Adelina Ismaili nga motrat, Zanfina dhe Ema (Foto)
Pas incidentit, reagon ‘Drenicaku’ (Foto)

Producentët kanë bërë të pamundurën që të mos publikohet asnjë detaj nga xhirimet e pjesës së dytë të ‘Fifty Shades’ duke bërë një përjashtim vetëm në ditën e fundit të tyre.

Dakota Johnson dhe Jamie Dornan ndanë një puthje pasionante në ‘Qytetin e Dashurisë’, Paris.

26 vjeçarja dhe 34 vjeçari janë sërish protagonistë në filmin e titulluar ‘Fifty Shades Darker’. Dakota luan rolin e Anastasia Steele, ndërsa Jamie atë të miliarderit të suksesshëm, Christian Grey.

Filmi do të ketë premierën më 9 shkurt të vitit të ardhshëm në Rusi dhe premton të jetë po aq ‘i nxehtë’ sa paraardhësi i tij.

Fifty 1

Fifty 2

Fifty 3

COMMENTS