Përfaqësuesja e Kosovës ka nisur stërvitjet (Foto)

Përfaqësuesja e Kosovës ka nisur stërvitjet (Foto)

Koreografia e tifozëve të Legias bën xhiron e botës, një ushtar gjerman duke e qëlluar një fëmijë polak me pistoletë në kokë (Foto)
Hamilton niset i pari në Austin, Vettel e ndjek

Ka nisur stërvitja e parë e përfaqësueses së Kosovës në futboll, para lojës me Letoninë.

Kosova dhe Letuonia do të përballen të hënën mbrëma në stadiumin ‘Adem Jashari’, në Mitrovicë në një ndeshje miqësore.

Trajnerët Muharrem Sahiti dhe Gec Hoxhaj për më shumë se një orë do të kenë rastin të shohin formën e lojtarëve të ftuar për këtë ndeshje, e cila sipas dy trajnerëve është e rëndësishme për përfaqësuesen tonë.

COMMENTS