Penelope Cruz pozon nudo (Foto)

Penelope Cruz pozon nudo (Foto)

Aktorja e njohur, Penelope Cruz ka mahnitur me forografitë e fundit nudo. Ajo ka kryer një fotosesion për revistën Esquire, e cila pritet të dalë në shitje në nëntor. Aktorja spanjolle, 43 vjeçare, ka reklamuar veshjet intime të grave dhe është shfaqur mjaft joshëse.

Aktorja e njohur, Penelope Cruz ka mahnitur me forografitë e fundit nudo.

Ajo ka kryer një fotosesion për revistën Esquire, e cila pritet të dalë në shitje në nëntor.

Aktorja spanjolle, 43 vjeçare, ka reklamuar veshjet intime të grave dhe është shfaqur mjaft joshëse.

COMMENTS