Pasi u bë bjonde, Encën e gjen ‘belaja’ (Foto)

Pasi u bë bjonde, Encën e gjen ‘belaja’ (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia ka bërë transformimin më të guximshëm. Ajo është kthyer në bionde dhe kjo i ka kërkuar shumë kohë dhe mund këngëtares. Nës

Këngëtarja Enca Haxhia ka bërë transformimin më të guximshëm.
Ajo është kthyer në bionde dhe kjo i ka kërkuar shumë kohë dhe mund këngëtares.

Nëse kishit menduar se ajo i merr vendimet menjëherë këtë herë ka treguar se flokët janë pika e saj e dobët, madje i ka cilësuar të shenjta.

Por ky ndryshim i ka sjellë shumë frymëzim këngëtares.

‘Kam shkruar dy hite të reja sot, këto flokët e reja po më sjellin shumë energji’. ka shkruar Enca në postimin e saj.

Kjo do të thotë se pas këngës ‘Dua’ do të presim ndonjë çudi tjetër nga Enca.

COMMENTS