Pasi ka rrëfyer që është biseksuale, ja çfarë i bëjnë Rita Orës femrat në koncert! (Foto)

Pasi ka rrëfyer që është biseksuale, ja çfarë i bëjnë Rita Orës femrat në koncert! (Foto)

Rita Ora në bashkëpunim me Cardi B, Bebe Rexha dhe Charlie XCX kanë publikuar dje projektin e tyre të ri. Por Rita Ora ka rrëfyer edhe një të vërt

Rita Ora në bashkëpunim me Cardi B, Bebe Rexha dhe Charlie XCX kanë publikuar dje projektin e tyre të ri.

Por Rita Ora ka rrëfyer edhe një të vërtetë të madhe, duke pranuar se është biseksuale. Rrefim ky që ka zgjuar shumë reagime në mesin e njerëzve.

Rita dje është paraqitur në një koncert, ku u pa shumë energjike si zakonisht dhe gjithashtu këndoj edhe këngën e re. Kënga është pëlqyer shumë nga publiku dhe pritet të shndërrohet në një ‘himn’ për komunitetin LGBT.

COMMENTS