Pasi i tha ‘e bukur si Era’ në këngë, ja si e quan Noizy tani Erën (Foto)

Pasi i tha ‘e bukur si Era’ në këngë, ja si e quan Noizy tani Erën (Foto)

​Era Istrefi është gati për koncertin e saj i cili mbahet nesër në Dubai. Këngëtarja e talentuar shqiptare që u bë shumë e famshme me projektin 'B

​Era Istrefi është gati për koncertin e saj i cili mbahet nesër në Dubai.

Këngëtarja e talentuar shqiptare që u bë shumë e famshme me projektin ‘Bonbon’, e shoqëruar nga motra e saj Nora Istrefi, Robert Berisha, Sellma Kaci, Dj Kont dhe disa të tjerë, udhëtoi drejt Dubait për dy koncerte të cilat do t’i mbajë për herë të parë në këtë shtet.

Në disa fotografi të postuara nga Era në Instagram, ekipi i saj shihet e lumtur dhe shumë gati për ta mbështetur këngëtaren nesër gjatë performancës së saj.

‘Dubai gang ëassgood’, shkroi artistja në fotot e publikuara, por ne të vumë re komentin e reperit Noizy.

Nëse ju kujtohet, ai e ka përmendur atë në një nga këngët e tij ku ka thënë ‘e bukur si Era’, por këtë herë e ka quajtur ‘POCAHONTAS’.

Si thoni, ngjajnë?

COMMENTS