Pasi i shpëtuan rrotullimit, dolën nga vetura dhe fjetën (Video)

Natë e qetë në Mitrovicë, por serbët bllokojnë magjistralen Mitrovicë-Jarinje
Bebe Rexha dhe Eminem elektrizojnë skenën e ‘Coachellas’ (Video)

Në Teriberka të Rusisë, janë parë dy burra që flinin afër një veture të rrotulluar.

Nuk dihet si është rrotulluar Hyundai në këtë rrugë periferike, por duke se pasagjerët me xhaketa të njëjta kanë shpëtuar pa lëndime, transmeton Telegrafi.

Mbetet i panjohur edhe identiteti i burrave që kanë përpara një bidon me ujë, një shishe vodkë si dhe një kovë të vogël, që duket sikur të ketë ushqim.

Roma Romani që e ka xhiruar videon dhe e ka postuar në internet, ka qenë duke kaluar atypari kur pa veturën e kthyer së prapthi.

“Provova t’i zgjojë por ata as që lëvizën”, ka shkruar ai lidhur me rastin e pazakontë.

COMMENTS