Pas tradhtisë, Klohe Kardashian po jeton e vetme me fëmijën e porsalindur (Foto)

Pas tradhtisë, Klohe Kardashian po jeton e vetme me fëmijën e porsalindur (Foto)

Khloe Kardashian është duke jetuar vetëm në rezidencën në liqenin Ohio, që ajo e ndante me Tristan Thompson. Ylli 33 vjecar është duke u kujdesur

Khloe Kardashian është duke jetuar vetëm në rezidencën në liqenin Ohio, që ajo e ndante me Tristan Thompson.

Ylli 33 vjecar është duke u kujdesur e vetme për vajzën e saj True, që e ka sjell në jetë gjashtë ditë më parë.
Kjo për shkak se disa ditë para se të lindjet ajo, janë shpërndarë disa pamje ku shihet se ylli i basketbollit Thompson, ka tradhtuar Khole, transmeton Indeksonline.

Tristan- i cili është akuzuar se ka tradhtuar të dashurën me 5 gra të ndryshme, po qëndron në një apartament pranë Cleveland.

Bukuroshja e cila u bë nënë për herë të parë para disa dite, ka pasur vizitorë të shumtë që pas lajmeve se i dashuri e ka tradhtuar, duke përfshirë këtu nënë e saj Kris Jenner dhe motrat, Kim Kardashian dhe Kourtney. Ndryshe, nuk dihet nëse Khloe ka një dado afër saj për t’u kujdesur për fëmijën e saj, apo jo.

COMMENTS