Pas skandalit, reagon trajneri i Prishtinës

Trajneri i Prishtinës, Arsim Thaqi ka folur për IndeksOnline lidhur me skandalin e trajnerit tashmë të suspenduar të Dritës, Ismet Munishi bashkë me g

Trajneri i Prishtinës, Arsim Thaqi ka folur për IndeksOnline lidhur me skandalin e trajnerit tashmë të suspenduar të Dritës, Ismet Munishi bashkë me gjyqtarin që ishte paraparë të drejtonte ndeshjen, Drita – Prishtina.

Ai ka thënë se ky veprim nuk do të ndikoj te skuadra e tij dhe Prishtina është e përgatitur për ndeshjen e nesërme.

‘Na jemi përgatit për ndeshje, sa për skandalin janë organet kompetente qe merren me këtë pune’, ka thënë Thaqi për IndeksOnline.

FFK tashmë ka zëvendësuar gjyqtarin Bajram Gashi me Selim Isufin për ndeshjen Drita – Prishtina.

COMMENTS