Pas problemeve me ‘On Records’, Mozzik i vë këtë emër vetes (Foto)

Pas problemeve me ‘On Records’, Mozzik i vë këtë emër vetes  (Foto)

Mozzik javë më parë publikoi këngën 'Madam' të shoqëruar edhe me videoklip. Kënga është pritur shumë mirë dhe kishte marrë mbi 7 milionë klikime në k

Mozzik javë më parë publikoi këngën ‘Madam’ të shoqëruar edhe me videoklip.
Kënga është pritur shumë mirë dhe kishte marrë mbi 7 milionë klikime në kanalin YouTube.

Por, ish-menaxhmenti i tij i kanë fshirë këngën, me pretekst që është punuar në studio të tyre gjatë kohës kur ishte pjesë e ‘On Records’.

Gjatë ditës së djeshme, ka pasur reagime të shumta nga të dyja palët, reperi ka thënë se kënga është me tekst të tij, ndërsa i ka ndryshuar edhe ‘beatin’.

Kurse, më tej si kundërpërgjigje ai ka publikuar një fotografi në të cilën ka shkruar ‘Yll’.

STAR BOY 🙏

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

COMMENTS