Pas një beteje me kancerin, ndërron jetë këngëtari i njohur në moshën 36 vjeçare (Foto)

Pas një beteje me kancerin, ndërron jetë këngëtari i njohur në moshën 36 vjeçare (Foto)

Ndahet nga jeta në moshën 36-vjecare reperi i njohur Timmy Matley, pas një beteje me kancerin. Ai ishte pjesë e grupit britanik 'The Overtones'. Lajmi

Ndahet nga jeta në moshën 36-vjecare reperi i njohur Timmy Matley, pas një beteje me kancerin. Ai ishte pjesë e grupit britanik ‘The Overtones’. Lajmi është konfirmuar edhe nga antarët e tjerë të grupit. Ata e bënë të ditur edhe nëpërmjet një postimi në Twitter.

‘Me hidhërimin më të madh na duhet të njoftojmë se miku dhe vëllai jonë i dashur Timmy Matlay është ndarë nga jeta. E dimë që ky lajm është njësoj i hidhur për ju saç është edhe për ne. E vlerësojmë mbështetjen dhe dashurinë tuaj në këtë momet të hidhur. Mike, Darren, Mark dhe Lachie’.

Matley do kujtohet gjatë nga fansat për talentin dhe suksesin e ti.

COMMENTS