Pas lajmit se po bëhen prindër, Besi i bën dedikim prekës Xhensilës (Foto)

Pas lajmit se po bëhen prindër, Besi i bën dedikim prekës Xhensilës (Foto)

Ka muaj që është përfolur për shtatzëninë e këngëtares Xhensila Myrtezaj. Gjatë ditës së djeshme, këngëtarja e ka konfirmuar lajmin përmes një fotogr

Ka muaj që është përfolur për shtatzëninë e këngëtares Xhensila Myrtezaj.
Gjatë ditës së djeshme, këngëtarja e ka konfirmuar lajmin përmes një fotografie bashkë me Besin.

Çifti kanë pranuar urime të shumta mbi imazhet e Xhensilës me barkun e fryrë, ndërsa mesazhi më i bukur patjetër që i erdhi nga Besi.

Aktori është ende i emocionuar për lajmin dhe ka vazhduar sërish t’i bëj dedikime këngëtares, përmes fotografive në shkrepura në Itali.

‘Jete qe sjell jete @xhensilamyrtezaj’, ka shkruar Besi.

Jete qe sjell jete @xhensilamyrtezaj

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

COMMENTS