Pas kaq kohësh larg muzikës, Poni me një super bashkëpunim! (Foto)

Pas kaq kohësh larg muzikës, Poni me një super bashkëpunim! (Foto)

Dasma që bashkoi ‘Xhihanin’ dhe ‘Esmerin’ (Video)
Çka po ndodh me shëndetin e Zejnepit? Ajo është bërë ‘asht e lëkurë’! (Foto)

Ka kohë që nuk ka sjell projekt të ri muzikor.

Është kjo këngëtarja Labe, Poni e cila që nga bashkëpunimi me Altin Sulkun ‘Kaçurrela’, nuk është se ka lansuar ndonjë të ri.

Ndërsa, tani përmes një postimi që ka shpërndarë në Instastory, zbulon se do vjen edhe me një duet tjetër.

‘Është duet por personazhin me kë duhet ta gjeni ju’-, ka shkruar Poni sipër imazhit.

Siç duket në fotografi, ajo vjen me këngëtarin Irkenc Hyka, i cili së fundmi ka bërë bujë të madhe në shoubizin shqiptar me projektet e tij.

COMMENTS