Pas incidentit, reagon ‘Drenicaku’ (Foto)

Samanta Karavella flet për herë të parë për prishjen e raporteve me Ronela Hajatin
Valton Krasniqi nis një lidhje të re dashurie (Foto)

Aktorit të njohur nga seriali ‘O sa mirë’, Jeton Zogianit i ndodhi mbrëmë një incident.

Bëhet fjalë për lokalin e tij ‘Te Artisti’ në Fushë Kosovë.

Mediat kanë raportuar se lokali është djegur. Por në një prononcim për portalin arbresh.info ‘Drenicaku’ u shpreh se ishte thjesht një incident.

‘Ishte një incident i vogël me disa pajisje dhe më pas çdo gjë u rregullua’, pohoi aktori i ‘O sa mirë’.

Përndryshe, për ta qetësuar situatën ai postoi një fotografi në Facebook ku ka bërë me dije se çdo gjë është rregulluar dhe po shkon për mrekulli.

COMMENTS