Pas fjalëve për divorcin, Tuna merr këtë vendim të papritur

Pas fjalëve për divorcin, Tuna merr këtë vendim të papritur

Shpat Kasapi shpërthen në akuza?! (Foto)
Njihuni me gruan dhe bijën e Arian Çanit (Foto)

Nga një çift i lumtur, Tuna dhe Patris së fundmi janë vënë në qendër të thashethemeve për një ndarje mes tyre.
Por ende as këngëtarja dhe as bashkëshorti i saj nuk kanë bërë asnjë reagim, megjithëse veprimet e tyre zbulojnë diçka.

Pasi e hoqi Patrisin, nga lista e personave që ndiqte në Instagram nga llogaria e saj dhe e djali, Tian, Tuna merr vendimin tjetër. Sipas Prive, këngëtarja ka lënë prej disa ditësh Prishtinën, ku jetonte me bashkëshortin, për t’u vendosur në Shkup. Si duket gjërat mes tyre po përkeqësohen.

COMMENTS