Pas bashkëpunimit ‘S’ka inatë’, Roberti nuk ka ndërmend të ndalet (Video)

Këngëtari Robert Berisha duket të jetë ndër këngëtarët më aktivë dhe të angazhuar së fundmi në muzikë. Ka vetëm 24 orë që ai së bashku me Nora Istr

Këngëtari Robert Berisha duket të jetë ndër këngëtarët më aktivë dhe të angazhuar së fundmi në muzikë.

Ka vetëm 24 orë që ai së bashku me Nora Istrefin, sollën duetin e tyre të parë çift, këngën ‘S’ka inatë’, e cila erdhi si befasi për publikun deri në momentin e lansimit, pasi Nora nuk e kishte bërë të ditur emrin e Robertit, si pjesë të bashkëpunimit.

Përderisa Roberti vjen solo, Nora do të vazhdoj sërish me bashkëpunime, dhe pritet që brenda pak javëve të sjellë bashkëpunimin e saj me reperin Gjiko.

Kënga është ritmike verore, xhirimet e klipit kanë përfunduar, dhe pritet vetëm finalizimi i saj këtë të shtunë.

COMMENTS