Pas aksidentit me ‘Çënarin’, flet Almeda Abazi: Falë Zotit, jemi mirë (Foto)

Pas aksidentit me ‘Çënarin’, flet Almeda Abazi: Falë Zotit, jemi mirë (Foto)

Çifti i njohur turk Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman u përballën me një aksident rrugor, nga ku pësuan dëme materiale në veturën e tyre. Për

Çifti i njohur turk Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman u përballën me një aksident rrugor, nga ku pësuan dëme materiale në veturën e tyre.

Për fat të mirë, dyshja shpëtuan pa lëndime, ndërsa këtë gjë e konfirmuan edhe përmes rrjeteve sociale.

Ka qenë bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi, ajo e cila së fundmi ka publikuar një ‘selfie’ në InstaStory, në mbishkrimin e së cilës ka shkruar se ajo dhe Tolgahan janë shëndosh e mirë.

‘Faleminderit për mesazhet e bukura , shyqyr Zotit jemi mirë, kudo ndodhin aksidente qofshin dëme materiale, e jo njerëzore’, ka shkruar Abazi.

COMMENTS