Pas 3 muajsh ndahen Taylor Swift dhe Tom Hiddleston (Foto)

Taylor Swift dhe Tom Hiddleston i kanë dhënë fund lidhjes së tyre e cila zgjati më pak se tre muaj. Ndarja e çiftit vjen pak orë pasi një burim tha p

Taylor Swift dhe Tom Hiddleston i kanë dhënë fund lidhjes së tyre e cila zgjati më pak se tre muaj.
Ndarja e çiftit vjen pak orë pasi një burim tha për Daily Mail se ylli i muzikës Pop nuk ndjehej rehat me dëshirën e aktorit 35 vjeçar për të patur një romancë shumë publike.

Tom i kërkoi Taylor ta shoqëronte në Emmy Awards në fund të këtij muaji, por ajo nisi të dyshonte nëse ai po qëndronte me të për ‘arsyet e duhura’ dhe pas kësaj vendosi t’i jepte fund marrëdhënies së tyre.

Taylor Swift dhe Tom Hiddleston foto

Taylor Swift dhe Tom Hiddleston Foto 1

COMMENTS