Pas 12 vitesh martesë, aktori i njohur ndahet nga gruaja

Pas 12 vitesh martesë, aktori i njohur ndahet nga gruaja

E pabesueshme: Dani e xhiroi klipin për vetëm 15 minuta (Video)
Bebe Rexha bënë atmosferë fantastike, nderon ish-grupin e Beyonces (Video)

Çifti është ndarë pas 12 vjet martese, vetëm një ditë pasi festuan përvjetorin e martesës. Si duket ata më nuk do të festojnë përvjetor të martesës sepse i kanë dhënë fund lidhjes.

‘E kemi menduar gjerë e gjatë dhe kemi marrë vendimin e vështirë për t’u shkurorëzuar’, ka thënë Ben Affleck dhe Jennifer Garner në një deklaratë të përbashkët për revistën People.

‘Ne do të vazhdojmë përpara me dashuri dhe miqësi për njëri-tjetrin dhe të vazhdojmë përkujdesjen për fëmijët, privatësinë e të cilëve kërkojmë që ta respektoni në këtë kohë të vështirë’, thuhet më tej.

Kjo pasi tashmë, edhe pasi kanë vulosur dokumentet e divorcit.

COMMENTS