Paris Hilton nudo në fotosesionin e fundit (Video)

Paris Hilton nudo në fotosesionin e fundit (Video)

Së shpejti del libri i Bleonës: Është koha të tregoj anën time të historisë (Foto)
Baby G bën shaka me këngën e Feros dhe Rinës! (Foto)

Është një ndër femrat më të njohura dhe më të pasura në botë.

Ajo poashtu njihet për sharmin dhe elegance që transmeton në çdo paraqitje publike, përcjell zico.tv

Paris Hilton po vazhdon të qëndrojnë në super formë dhe në vëmendje mediatike me aktivitet e saj.

Së fundi ajo ka realizuar një fotosesion shumë sensual duke u shfaqur e zhveshur.

37-vjeçarja ka postuar në rrjetin social Instagram disa foto ku shihet e zhveshur në pjesën e gjoksit por që i ka mbuluar me flokët e saj.

Ndërsa, Paris vitin e kaluar është fejuar me të dashurin e saj, Chris Zylka.

#MermaidVibes 🔥🧜🏼‍♀️🔥

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

COMMENTS