Paparacët fotografojnë modelen e njohur në këtë gjendje (Foto)

Paparacët fotografojnë modelen e njohur në këtë gjendje  (Foto)

Gigi Hadid dukej e dëshpëruar rrugëve të Nju Jorkut. Ajo ishte vënë në shënjestër të protestuesve të enjten si një abuzuese e kafshëve, shkruan Dai

Gigi Hadid dukej e dëshpëruar rrugëve të Nju Jorkut.

Ajo ishte vënë në shënjestër të protestuesve të enjten si një abuzuese e kafshëve, shkruan DailyMail.

Modelja dukej e dëshpëruar derisa po shëtitej në qytetin e Nju Jorkut, ndërsa ishte veshur më sportive, transmeton lajmi.net. Modelja 23 vjeçare, bartte një çantë prej lëkure, kishte lidhur gjysmën e flokëve sipër, ndërsa kishte vënë një palë syze.

Derisa po u jepte nënshkrime fansave, Gigi ishte ndërprerë nga protestuesit me pankarta ‘Gigi vret’ dhe ‘abuzuese e kafshëve’.

COMMENTS