Pamje të reja nga videoklipi i Gentës me Albatritin! (Video)

Pamje të reja nga videoklipi i Gentës me Albatritin! (Video)

I dashuri i saj u nda nga jeta, flet për herë të parë Fjolla Morina
Ja çka i ndodhi Burakut & Grupit Fama në një mbrëmje muzikore (Video)

Këngëtari Albatrit Muqiqi dhe Genta Ismajli kanë bashkuar forcat dhe po sjellin bashkëpunimin e parë ndërmjet tyre. Kënga titullohet ‘Po du me t’pa’ dhe pritet të publikohet shumë shpejtë.

Së fundmi Genta ka publikuar një video në Instastory e cila duket të jetë e shkëputur nga videoklipi i ri.Me një fustan të bardhë të gjatë Genta duket më ndryshe se herave të tjera.

COMMENTS