Pamje nga shtëpia e Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen (Foto)

Pamje nga shtëpia e Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen (Foto)

Burak Ozcivit është një prej aktorëve më të njohur në Turqi. Vitin e kaluar, aktori i kishte dhënë fund beqarisë duke u martuar me aktoren, Fahriye

Burak Ozcivit është një prej aktorëve më të njohur në Turqi.

Vitin e kaluar, aktori i kishte dhënë fund beqarisë duke u martuar me aktoren, Fahriye Evcen.

Në mediet turke kishin qarkulluar thashetheme rreth ndarjes së tyre, por ishte Burak ai i cili me paraqitjen në eventin e fundit në krahët e bashkëshortes, u ka dhënë fund të gjitha këtyre fjalëve.

Burak aktualisht është një prej aktorëve më të paguar në Turqi, andaj bën një jetë super-luksoze, këtë gjë më së miri e tregojnë imazhet e fundit që bashkëshortja e tij i solli në rrjete sociale.

Fahriye solli pamje nga oborri i shtëpisë ku jetojnë çifti, teksa po filmonte një qenush që i kishte ardhur tek shtëpia e tyre.

COMMENTS