Search query:

1 955 956 957 958 959 964 9570 / 9638 POSTS

Ushqimet që mbrojnë arteriet e zemrës

Ushqimi është një mënyrë e mirë për të mbrojtur shëndetin e artieries së zemrës. ushqimet që na vijnë në ndihmë për të mbrojtur arterien e zemrës suaj ...

Studimi: Arsyet përse qumështi i gjirit është unik

Qumështi i prodhur nga turpi njerëzor është unik në të gjithë mbretërinë e kafshëve. Ai përmban rreth 200 lloje sheqernash, dyfishin krahasuar me a ...

Kafja e tëpërt mund të dëmtojë shikimin

Konsumimi i tepër i kafes sjell dhe pasoja në shëndetin e syve, prandaj është e rëndësishme të mos e kalojmë limitin prej tre filxhan kafeje në ditë. ...
Skandal: ‘Miss Universe Albania 2015’ nuk ia dorëzon kurorën pasardhëses së saj (Foto)

Skandal: ‘Miss Universe Albania 2015’ nuk ia dorëzon kurorën pasardhëses së saj (Foto)

Ditë më parë në Shqipëri është organizuar spektakli i bukurisë 'Miss Universe Albania 2016' Lindita Idrizi quhet vajza që rrëmbeu kurorën e më të buk ...
Publikohet kënga ‘Biri Im’ nga Sabri Fejzullahu (Video)

Publikohet kënga ‘Biri Im’ nga Sabri Fejzullahu (Video)

Këngëtari Sabri Fejzullahu ka publikuar sot këngën e tij më të re të titullar 'Biri im'. Kënga ka një tekst shumë të ndjeshëm për lidhjen në mes ba ...

Skivi po bën gati klipin e ri, ja detajet

Hip hop artisti i Babastars, Skivi, po bën gati videoklipin e tij të ri. Skivi po punon në projektin e ri, xhirimet e të cilit tashmë kanë nisur. ...

Çiljeta zvogëlon gjoksin

Edhe pse gjithmonë ka rënë në sy dhe është përmendur për përmasat e mëdha të gjoksit, ajo zakonisht iu ka kënduar të pasmeve të saj. Por, gjoksin ...

Nën atmoferën e zjarrtë të tifozëve kuqezi, stërviten djemtë e kombëtares në Francë (Video)

Nën atmoferën e zjarrtë të tifozëve kuqezi, kështu stërviten djemtë e kombëtares në Francë teksa presin ndeshjen e parë të Evropianit të ëndrrave. ...
10 momentet më të paharruara të Kampionateve Evropiane (Foto/Video)

10 momentet më të paharruara të Kampionateve Evropiane (Foto/Video)

Kampionatet evropiane sjellin shumë emocione dhe gjëra të bukura, ndërsa aty futen edhe momentet më të paharruara që ka sjellë futbolli. Goal.com k ...

Daily Mail: Ekipi i vogël synon të bëjë surprizën në ‘Euro 2016’

Kualifikimi historik i Shqipërisë në 'Euro 2016' ka detyruar shumë media të mëdha ndërkombëtare të shkruajnë për kuqezinjtë. 'Arritja më e madhe e ...
1 955 956 957 958 959 964 9570 / 9638 POSTS