Search query:

1 893 894 895 896 897 1,101 8950 / 11007 POSTS

Ariu polar më i mërzitur në botë (Video)

Kjo video dëshmon që edhe kafshët mërziten e qajnë. Ky ari polar e vërteton këtë gjë. Ariu quhet Pizza, ka 3 vjet, dhe jeton në Kinë, ndërsa për sh ...
Edona Reshitaj ‘në rrugët e këtij qyteti’ (Video)

Edona Reshitaj ‘në rrugët e këtij qyteti’ (Video)

Aktorja e njohur Edona Reshitaj ka lansuar projektin më të ri muzikor. 'Në rrugët e këtij qyteti', titullohet kënga më e re e këngëtares, të cilin ...

Mish me domate në mënyrën franceze

Përbërësit: 700 gr. mish 1-2 qepë 3-4 domate 200 gr. djath 100 gr. majdanoz Kripë dhe piper sipas shijes Erëza për shije Përgatitja: ...

Rita Ora promovon të brendshmet e ‘Tezenis’ (Video)

Fansat qe katër vjet janë në pritje të albumit të saj të ri, por Rita Ora është duke bërë krejt diçka tjetër, shkruan Daily Mail. Ajo shumë shpejt ...
Gjendet pllaka që mbante trupin e Jezu Krishtit (Foto)

Gjendet pllaka që mbante trupin e Jezu Krishtit (Foto)

Për herë të parë në shekuj shkencëtarët kanë zbuluar pllakën e varrit që shumë të krishterë besojnë se dikur ka mbajtur trupin e Jezu Krishtit. Nat ...
Bebe Rexha publikon këngën e re (Video)

Bebe Rexha publikon këngën e re (Video)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka lansuar projektin e radhës në versionin audio. Kënga titullohet 'I got you' dhe vjen pak kohë ...
Arabia Saudite shpërthen në ajër raketën që do të sulmonte Mekën (Video)

Arabia Saudite shpërthen në ajër raketën që do të sulmonte Mekën (Video)

Arabia Saudite thotë se rebelët në Yemen kanë lansuar një raketë balistike në drejtim të qytetit të shenjtë mysliman të Mekës, duke shënuar një prej g ...

Seanca për mbrojtjen e luftës së UÇK-së kthehet në polemika

Kuvendi i Kosovës po zhvillon seancë të jashtëzakonshme me temën: 'Mbrojtja e vlerave të luftës së UÇK-së'. Seanca është thirrur nga Partia Demokra ...
Ana Kabashi: Sot pëlqehet b*tha, jo zëri! (Video)

Ana Kabashi: Sot pëlqehet b*tha, jo zëri! (Video)

Këngëtarja nga Peja Ana Kabashi ka qenë e ftuar në një shou televiziv në Shqipëri, për të folur për ndikimin e madh të të pasmeve në karierën e këngët ...

Levrek i zier në dy mënyra

Është peshku më i preferuar për t’u zier. Duhet të jetë i madhësisë mesatare. Më poshtë jepen dy mënyra përpunimi të levrekut. Mënyra e parë: 80 ...
1 893 894 895 896 897 1,101 8950 / 11007 POSTS