Search query:

1 872 873 874 875 876 1,162 8740 / 11614 POSTS

20 vjet burg për menaxhuesin e rrjeteve të pedo-pornografisë

Drejtwsia amerikane ka dwnuar me 20 vjet burg një shtetas amerikan, themelues dhe menaxhues i një prej rrjeteve më të mëdha të pedo-pornografisë në at ...
Skandaloze: Televizioni francez Bosnjën e bën Serbi! (Foto)

Skandaloze: Televizioni francez Bosnjën e bën Serbi! (Foto)

Televizioni francez 'France 2', gjatë raportimit për krizën e emigrantëve dhe emigrantëve në Serbi ka treguar hartën e Ballkanit. Por ajo që bie në sy ...

Vesa Luma, zbulon personazhet që janë pjesë e dokumentarit për Ibrahim Rugovën

Këngëtarja e njohur Vesa Luma do të jetë pjesë e një filmi-dokumentar dedikuar ish-presidentit Ibrahim Rugova, si një nga figurat më të rëndësishme të ...
‘Melania gjene sllovene, por operacione plastike shqiptare’ (Video)

‘Melania gjene sllovene, por operacione plastike shqiptare’ (Video)

Një emision 'humoristik' në Sllovaki ka publikuar një video, drejtuar presidentit amerikan, Donald Trump. Nga aty i bëjnë thirrje që të vizitojë atd ...
Foto seksi të këngëtares Jennifer Lopez (Foto)

Foto seksi të këngëtares Jennifer Lopez (Foto)

Pas gjashtë muajsh ajo do t’i mbush 48 vjeç. Por, në shikim të parë askus nuk do ta besonte këtë... Pavarësisht moshës, Jennifer Lopez ka trup të f ...
Pas ndarjes me Taylor Swift, flet për herë të parë Tom Hiddleston (Foto)

Pas ndarjes me Taylor Swift, flet për herë të parë Tom Hiddleston (Foto)

Fituesi i Golden Globe dhe ish i dashuri i Taylor Swift ka folur për herë të parë për lidhjen me këngëtares dhe bluzën epike të 4 korrikut të vitit të ...
Lirohet Aida Dërguti (Dokument)

Lirohet Aida Dërguti (Dokument)

Vetëm pak orë më vonë pasi u ndalua nga Policia, është liruar deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Aida Dërguti, përcjellë zico.tv Kjo e fundit dysho ...

Kuvendi, Kryeministri Mustafa në Interpelancë (LIVE)

Ka nisur seanca e Kuvendit të Kosovës ku pritet të paraqitet në dy interpelanca kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa të iniciuara nga Lëvizja Vetëvendo ...
Policia arreston 5 kosovarë në Zvicër (Foto)

Policia arreston 5 kosovarë në Zvicër (Foto)

Pesë kosovarë dhe një turk janë arrestuar në Zvicër ditën e martë. Gjashtë personat e arrestuar dyshohen për korrupsion dhe keqpërdorime të dokumen ...

Votimi në Parlamentin britanik vulos përfundimisht Brexit-in

Anëtarët e Parlamentit britaniki kanë votuar të mërkurën mbrëma Ligjin e Brexit-it, që do të thotë se i lejojnë qeverisë të nisë procedurat për largim ...
1 872 873 874 875 876 1,162 8740 / 11614 POSTS