Search query:

1 806 807 808 809 810 900 8080 / 8998 POSTS
Kush i fiton 550 mijë dollarë nga një postim në Instagram? (Foto)

Kush i fiton 550 mijë dollarë nga një postim në Instagram? (Foto)

Këngëtarja Selena Gomez është një nga personazhet më ne ndikim në rrjetet sociale. Sipas 'Us Weekly' kjo do të thotë se shumë njerëz janë të priru ...

Mësojeni cilën shqisë ua dëmton kafeja

Një prej pijeve më të përdorura, ku shumica e njerëzve kanë krijuar varësi, dëmton dëgjimin. Kafeja dhe më konkretisht kafeina shkakton bllokim të dëg ...
Tenori nga Kosova, fitues i çmimit të tretë në garën botërore të operës (Foto)

Tenori nga Kosova, fitues i çmimit të tretë në garën botërore të operës (Foto)

Në mesin e shumë pjesëmarrësve nga e gjithë bota, tenori Ramë Lahaj, pasi kaloi deri në fazën finale të garës 'Operalia', arriti të fitoj çmimin e tre ...

Pokemon Go mbi 50 milionë shkarkime në Android

Loja Pokemon Go që tanimë është bërë virale, është shkarkuar mbi 50 milionë herë në platformën Android. Derisa numri i shkarkimeve të lojës në iOS ...
Pas Rita Orës, edhe dy shqiptarë të tjerë pjesë e filmit ‘Fast & Furious 8’ (Foto & Video)

Pas Rita Orës, edhe dy shqiptarë të tjerë pjesë e filmit ‘Fast & Furious 8’ (Foto & Video)

Seria e filmave më të ndjekur deri tani 'Fast & Furious', për momentin është duke realizuar pjesën e 8-të në New York dhe Atlanta. Këtë herë pjesë ...
Momentet e bukura për Adelina Berishën (Foto)

Momentet e bukura për Adelina Berishën (Foto)

Këngëtarja Adelina Berisha është duke pushuar me të afërmit e saj në Shqipëri dhe nga atje kohë pas kohë publikon fotografi në rrjetet sociale. Nuk ...
Ndryshon pamje Messi – Ja si duket (Foto)

Ndryshon pamje Messi – Ja si duket (Foto)

Futbollisti Lionel Messi ka vendosur të ndryshojë diçka në pamjen e tij gjatë kësaj vere. Nuk është më ai Messi i thjeshtë që njihnim më parë por ta ...

Në Gjilan nisë dezinsektimi – apel për bletarët

Në Gjilan nisë nesër faza e tretë e dezinsektimit hapësinor, e cila do të zgjas për katër ditë me radhë. Drejtoria e Shëndetësisë apelon të gjithë bl ...
Shokon Bleona – Do ta shihni pa make-up? (Foto)

Shokon Bleona – Do ta shihni pa make-up? (Foto)

Bleona Qereti është njëra ndër këngëtaret që ka dridhur skenën shqiptare me përformancat e saj mbreslënëse. Madje ajo është konsideruar edhe ikonë ...

Momenti kur qeni i thotë pronares ‘I love you’ (Video)

'Të dua', kjo është fraza e një momenti të adhurueshëm kur një qen i thotë pronares së tij në gjuhën angleze. Videoja është xhiruar në Wisconsin të ...
1 806 807 808 809 810 900 8080 / 8998 POSTS