Search query:

1 662 663 664 665 666 1,162 6640 / 11614 POSTS

Së shpejti iPhone do t’i bllokojë mesazhet gjatë vozitjes (Foto)

Së shpejti iPhone do të prezantojë një veçori të re që do të largojë nevojën – e rrezikshme – për të lexuar mesazhet gjatë vozitjes së veturës. Veç ...
Të shtëna me armë zjarri në qendër të Pejës (Foto/Video)

Të shtëna me armë zjarri në qendër të Pejës (Foto/Video)

Nexhdet e Bekim Kastrati, janë dy vëllezërit e plagosur pasditen e sotme në qytetin e Pejës. Bekim Kastrati tashmë i është nënshtruar një operacioni n ...

Abdixhiku u mban leksion ekonomik ministrave të PDK-së

Kandidati për deputet nga rradhët e LDK-së Lumir Abdixhiku u ka mbajtur një leksion ekonomik zyrtarëve të PDK-së që një ditë më parë kishin përqeshur ...
Dua Lipa fiton çmimin e rëndësishëm në Britani (Foto)

Dua Lipa fiton çmimin e rëndësishëm në Britani (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore vazhdon të ketë suksese në karrierën e saj. Ylli shqiptar mbrëmë ka qenë pjesëmarrëse në ceremoninë e ...
12 të vrarë nga sulmet në Parlament dhe tempullin Khomeini në Iran

12 të vrarë nga sulmet në Parlament dhe tempullin Khomeini në Iran

Një zyrtar iranian tha se 12 vetë janë vrarë në dy sulme kundër Parlamentit të Iranit dhe mauzoleut të Ajatollah Ruhollah Khomeinit. Shefi i Depart ...
Juventus prezanton fanellat e reja (Foto)

Juventus prezanton fanellat e reja (Foto)

Juventus ka prezantuar fanellat e reja për edicionin e ardhshëm 2017/18 Kampioni i Italisë dhe nën-kampioni i Evropës edhe zyrtarisht ka prezantuar ...
Lirak Çelaj: Unë jam kandidat i PDK-së për kryetar të Prishtinës (Foto)

Lirak Çelaj: Unë jam kandidat i PDK-së për kryetar të Prishtinës (Foto)

Lirak Çelaj do të jetë kandidat i Partisë Demokratike për kryetar të Prishtinës. Çelaj i ka falënderuar Enver Hoxhajn, Xhavit Halitin, Memli Krasniqin ...
Rama: Gjakova, qendër qytetërimi për ne shqiptarët (Foto)

Rama: Gjakova, qendër qytetërimi për ne shqiptarët (Foto)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në rubrikën Amarcord, ka publikuar një foto të vjetër të kasabasë së Gjakovës, transmeton atsh. Është një ndje ...

SHBA: Rusët prodhuan krizën e Katarit me ‘fake news’

Hetuesit amerikanë besojnë se hakerat rusë hynë pa u diktuar në Agjesinë Shtetërore të Lajmeve, në Katar dhe vendosën një raport të rremë, që kontribu ...

Vjosa Osmani paralajmëron padi ndaj atyre që po ia keqpërdorin imazhin

Kandidatja e koalicionit LDK-AKR-Alternativa, Vjosa Osmani ka thënë se nuk ka shpërndarë asnjë poster për të bërë fushatë për zgjedhjet e 11 qershorit ...
1 662 663 664 665 666 1,162 6640 / 11614 POSTS