Search query:

1 662 663 664 665 666 880 6640 / 8797 POSTS
ZICO TV sjellë atmosferë feste, programi ‘Gëzuar 2017’ i veçantë! (Premierë/Video)

ZICO TV sjellë atmosferë feste, programi ‘Gëzuar 2017’ i veçantë! (Premierë/Video)

Me afrimin e festave te fundvitit e sidomos natës së ndrrimit të moteve, televizioni ZICO TV edhe këtë vit ka pregaditur program të vecantë festiv. ...
Vdes në aksident Ergi Dini, fituesi i X Factor Albania (Foto)

Vdes në aksident Ergi Dini, fituesi i X Factor Albania (Foto)

Këngëtari Ergi Dini, 22 vjeç lindur në Shkodër, dhe Klejdi Halili 21-vjeç, humbin jetën tragjikisht mbrëmjen e kësaj të hëne në Tiranë, gjatë një aksi ...

Aziz Salihu ndjehet i bekuar

Aziz Salihu gjithnjë e më shumë po e merr veten. Gjithnjë e më shumë po forcohet dhe po rikthehet sikur në ditët më të mira të tij. Ai në prof ...
Mbahet ‘American Music Awards 2016’, Justin Bieber triumfon! (Foto)

Mbahet ‘American Music Awards 2016’, Justin Bieber triumfon! (Foto)

Ndarja e çmimeve 'American Music Awards 2016' u mbajtë të dielën mbrëma në Microsoft Theater të Los Angelesit . Performuesit e kësaj nate ishin : B ...
Rritet numri i aksidenteve, bie ai me fatalitet (Foto)

Rritet numri i aksidenteve, bie ai me fatalitet (Foto)

Nesër shënohet Dita Botërore për Përkujtimin e Viktimave të Trafikut Rrugorë, ndërkohë që Kosova në këtë pjesë të vitit shënon rritje të numrit të aks ...

Nicole Kidman përkrahë Kosovën

Aktorja e njohur amerikane, Nicole Kidman, thotë se pasi i ka parë femrat dhe fëmijët që ishin viktima të luftës së Kosovës, ajo ka vendosur që njëra ...
Publikohet kënga e Sean Paul me Dua Lipën (Video)

Publikohet kënga e Sean Paul me Dua Lipën (Video)

Kënga 'No Lies' ka dalë në versionin audio. Dua Lipa dhe Sean Paul kanë bashkuar forcat për të sjellë bashkëpunimin ‘No lie’. Këngëtarja shqipta ...
Zyrtare: Astrit Dehari bëri vetëvrasje, raporti i plotë i autopsisë (Foto)

Zyrtare: Astrit Dehari bëri vetëvrasje, raporti i plotë i autopsisë (Foto)

Raporti i Autopsisë: Astrit Dehari është vetëvrarë, nuk kishte marrë barna dhe droga Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore në Prizren, Sylë Hoxha n ...

Publikohen pamjet e arrestimit të 19 shqiptarëve pjesëtarë të ISIS-it, planifikonin të sulmonin në ndeshjen Shqipëri–Izrael (Video)

Ky është momenti i arrestimit të 19 shqiptarëve në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni, të cilët ishin të lidhur me Lavdrim Muhaxherin. Ata do të kryenin ...
Publikohet traileri i filmit ‘The Zookeepers Wife’, pjesë e të cilit është aktori shqiptar Val Maloku (Foto/Video)

Publikohet traileri i filmit ‘The Zookeepers Wife’, pjesë e të cilit është aktori shqiptar Val Maloku (Foto/Video)

Kinematografia shqiptare gjithmonë ka korrur sukses jashtë vendit, dhe këtë gjë më së miri po e dëshmojnë edhe talentët e rinjë, të cilët çdo ditë e m ...
1 662 663 664 665 666 880 6640 / 8797 POSTS