Search query:

1 606 607 608 609 610 682 6080 / 6812 POSTS
‘Eja’ bashkëpunimi mes Besnik Qakës dhe Baby G

‘Eja’ bashkëpunimi mes Besnik Qakës dhe Baby G

Baby G ka paralajmëruar projektin e saj më të ri në bashkëpunim me vokalistin e grupit NRG Band, Besnik Qaka. Ka qenë vetë Qaka ai që ka njoftuar s ...
Atëherë kur ndodhë bashkëpunimi i Erës me…

Atëherë kur ndodhë bashkëpunimi i Erës me…

Këngëtarja senzacionale Era Istrefi me 17 Korrik do të udhëtojë në Los Angeles për të punuar këngët e reja. Lajmin e ka konfirmuar menaxheri i arti ...
UEFA zgjedh golin e Euro 2016 (Video)

UEFA zgjedh golin e Euro 2016 (Video)

UEFA ka zgjedhur golin më të mirë të Euro 2016 Xherdan Shaqiri, ylli i Zvicrës, nuk ka arritur ta fitoj garën për golin më të mirë të Euro 2016. Ed ...
Dakota Johnson del ‘topless’ (Foto)

Dakota Johnson del ‘topless’ (Foto)

E gjithë bota e pa atë të zhvishej vitin e kaluar në filmin '50 hijet e Greit'. Dakota Johnson është shfaqur këtë të martë topless, gjatë xhirimeve ...
Arsyeja pse mund të vijë në Shqipëri Linda Halimi

Arsyeja pse mund të vijë në Shqipëri Linda Halimi

Pjesëmarrja në 'American Idol' i hapi padyshim shumë dyer Linda Halimit. Megjithatë, këngëtarja mund të kthehet në Shqipëri. Këtë e ka bërë të d ...
Nisin gërmimet për varrezën e dyshuar në kampusin e UP-së

Nisin gërmimet për varrezën e dyshuar në kampusin e UP-së

Kanë filluar sot në mëngjes gërmimet për varrezën e dyshuar në kampusin e Universitetit të Prishtinës. Departamenti i Mjekësisë Ligjore ka filluar ...
A ju kujtohet Mentor Haziri? (Video)

A ju kujtohet Mentor Haziri? (Video)

Këngëtari i njohur nga Ferizaj Mentor Haziri ka publikuar këngën më të re 'Kujtoje'. Për këngën Haziri ka bashkëpunuar me Jeton Dolakun, ndërsa tek ...
I kushton me jetë ‘selfie’ me elefantin

I kushton me jetë ‘selfie’ me elefantin

Një person e ka humbur jetën në Nepalin jugor pasi ka bërë përpjekje që të realizojë një fotografi 'selfie' me një elefant të egër, raporton agjencia ...
Xhaka me pushime në Kosovë (Foto)

Xhaka me pushime në Kosovë (Foto)

I shoqëruar me dy vajza, futbollisti Granit Xhaka ka mbërritur dje në Kosovë për pushime. Ylli i Arsenalit, Granit Xhaka është pritur nga qindra ti ...
1 606 607 608 609 610 682 6080 / 6812 POSTS