Search query:

1 606 607 608 609 610 881 6080 / 8807 POSTS

Kryhet thirrja e parë me kodin e ri telefonik të Kosovës +383

Në një konferencë për shtyp, Telekomi i Kosovës ka realizuar zyrtarisht thirrjen e parë me kodin e ri telefonik +383. Drejtori menaxhues i Telekomi ...
Beyonce ‘çmend’ fansat me një postim në Instagram! (Foto)

Beyonce ‘çmend’ fansat me një postim në Instagram! (Foto)

Këngëtarja e famshme Beyonce ka 'thyer' një rekord të ri në Instagram, përsa i përket postimit më të pëlqyer në rrjet. Mbrëmë në darkë ajo njoftoi ...

As Prishtina e as Beogradi s’e komentojnë takimin – Mogherini vlerëson ‘angazhimin konstruktiv’

Në Bruksel ka përfunduar takimi i radhës midis Kosovës dhe Serbisë, i dyti në tetë ditë. Përfaqësuesit e dy palëve nuk kanë bërë asnjë koment për m ...

Ivanov: Mandat do të ketë ai që siguron shumicë të mandateve në Kuvend

Kryetari i Maqedonisë, Gjorge Ivanov ka folur pas takimit me kryetarët e partive politike në Maqedoni, Bilall Kasami, Ziadin Sela, Vesel Memedi, Ali A ...
Javën tjetër seanca për ekstradim të Haradinajt (Foto)

Javën tjetër seanca për ekstradim të Haradinajt (Foto)

Seanca për shqyrtimin e lëndës ekstraduese për liderin e AAK-së Ramush Haradinaj, mbahet më datën 9 shkurt 2017. Lajmin e ka njoftuar Arianit Koci, ...
Opozita kërkon shkarkimin e qeverisë për mosrrënimin e murit në Mitrovicë (Dokument)

Opozita kërkon shkarkimin e qeverisë për mosrrënimin e murit në Mitrovicë (Dokument)

Tri partitë opozitare, Lëvizja Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën janë paraqitur me qëndrim të përbashkët në lidhje ...

Ushqimet më të shtrenjta në botë!

Ja ku janë disa ushqime apo pjata çmimet e të cilave janë marramendëse. Kërpudhat Matsutake – $1.000 Këto kërpudha janë shumë të rralla por më t ...
Rita Ora shtatzënë? Këngëtarja sqaron gjithçka! (Foto)

Rita Ora shtatzënë? Këngëtarja sqaron gjithçka! (Foto)

Këngëtarja me origjinë nga Kosova Rita Ora nuk resht së postuari fotografi nëpër rrjete sociale duke argëtuar adhuruesit e saj. Por, këtë herë ajo ka ...
Ylberina Abdyli fituese e ‘Fest Flaka 2017’

Ylberina Abdyli fituese e ‘Fest Flaka 2017’

Këngëtarja Ylberina Avdyli është shpallur fituese e Festivalit të Muzikës 'Fest Flaka', i cili është mbajtur në kuadër të Manifestimit 'Flaka e Janari ...
Pse duhet t’i shihni këto foto? (Foto)

Pse duhet t’i shihni këto foto? (Foto)

Fotoporteti është një nga detyrat më të vështira dhe sfiduese për një fotograf. Në mënyrë që t’i realizojnë fotografitë sa më natyrale, fotografët ...
1 606 607 608 609 610 881 6080 / 8807 POSTS