Search query:

1 562 563 564 565 566 1,162 5640 / 11614 POSTS

Vendet e BE-së i kthejnë emigrantët në Greqi

Shtetet anëtare të BE-së kanë filluar procesin e kthimit në Greqi të emigrantëve që në pesë muajt e fundit shkuan në Evropë përmes Greqisë, ndaj të ci ...

Dy të arrestuar, dyshohen për vrasjen e të riut nga Vushtrria që u gjet në lumin ‘Sitnica’

Policia e Kosovës bëri të ditur se për vrasjen e Kujtim Mehollit nga Akrashtica e Vushtrrisë janë arrestuar dy persona, ndërsa në shtëpinë e të arrest ...
Fansaj 21 vjeçare akuzon reperin Usher se i ka ngjitur SST (Foto)

Fansaj 21 vjeçare akuzon reperin Usher se i ka ngjitur SST (Foto)

Kush tha që artistët e famshëm duan të shkojnë vetëm me femra që duken si modele? Në rast se do të konfirmoheshin të vërteta akuzat e Quantasia Sh ...

12 vjeçari në përpjekje për të gjetur kurën e kancerit (Video)

Fëmijët e të sotshmes janë liderët e së nesërmes. Kultivimi i kuriozitetit te këta fëmijë mund të jetë ajo që do të kurojë një ditë sëmundje që sot ja ...
Foto e rrallë, kur amerikanët përdornin si imazh flamurin shqiptar (Foto)

Foto e rrallë, kur amerikanët përdornin si imazh flamurin shqiptar (Foto)

Ambasada amerikane në Tiranë ka zgjedhur si foto të ditës për të postuar në profilin e saj në rrjetet sociale një pullë poste amerikane. E veçanta ...

Femrat e zgjuara janë konsumuese të mëdha të alkoolit

Femrat të cilat kanë kryer universitetin priren të konsumojnë më shumë alkool sesa femrat të cilat kanë ngecur në arsim, ka zbuluar studimi i ri. S ...

Këngëtarja e njohur poston video rrëqethëse :Dua të vras veten (Video)

Ajo është një nga artistet më të suksesshme të viteve ’90, me albume me shitje marramendëse e hite të paharrueshme si 'Nothing Compares To You'. Po ...

Beogradi kundër status quo-së dhe ‘dhënies së tërësishme’ të Kosovës

Sekretari i Përgjithshëm i kryetarit të Serbisë, Nikola Selakoviq, ka lavdëruar sot ftesën e Aleksandar Vuçiqit për dialog të brendshëm ndërserb për K ...
Dyshja e famshme e showbiz-it shqiptar konfirmon lidhjen, plasin në Insta foton e parë bashkë (Foto)

Dyshja e famshme e showbiz-it shqiptar konfirmon lidhjen, plasin në Insta foton e parë bashkë (Foto)

Të dy janë personazhe të njohur njëri nga Shqipëria dhe tjetra nga Kosova. Pak ditë më parë në media të ndryshme qarkulloi lajmi se Bruno ishte në ...

Asambleisti i Vetëvendosjes në Prishtinë i bashkohet PDK-së

Degës së PDK-së në Prishtinë, sot i është bashkuar asmbleisiti i Lëvizjes Vetëvendosje, Misin Bajrami. Kryetari i PDK-së në degën e Prishtinës, Lir ...
1 562 563 564 565 566 1,162 5640 / 11614 POSTS