Search query:

1 518 519 520 521 522 527 5200 / 5264 POSTS
Nën atmoferën e zjarrtë të tifozëve kuqezi, stërviten djemtë e kombëtares në Francë (Video)

Nën atmoferën e zjarrtë të tifozëve kuqezi, stërviten djemtë e kombëtares në Francë (Video)

Nën atmoferën e zjarrtë të tifozëve kuqezi, kështu stërviten djemtë e kombëtares në Francë teksa presin ndeshjen e parë të Evropianit të ëndrrave. ...
10 momentet më të paharruara të Kampionateve Evropiane (Foto/Video)

10 momentet më të paharruara të Kampionateve Evropiane (Foto/Video)

Kampionatet evropiane sjellin shumë emocione dhe gjëra të bukura, ndërsa aty futen edhe momentet më të paharruara që ka sjellë futbolli. Goal.com k ...
Daily Mail: Ekipi i vogël synon të bëjë surprizën në ‘Euro 2016’

Daily Mail: Ekipi i vogël synon të bëjë surprizën në ‘Euro 2016’

Kualifikimi historik i Shqipërisë në 'Euro 2016' ka detyruar shumë media të mëdha ndërkombëtare të shkruajnë për kuqezinjtë. 'Arritja më e madhe e ...
Kombëtarja vazhdon përgatitjet, në stërvitje edhe Mavraj e Abrashi

Kombëtarja vazhdon përgatitjet, në stërvitje edhe Mavraj e Abrashi

Kombëtarja shqiptare vazhdon punën e saj për Kampionatin Evropian të futbollit në Perro Girek. Skuadra kuqezi zhvilloi seancën stërvitore të paradites ...
Nelson, zogu tropikal parashikon rezultatet e Euro 2016

Nelson, zogu tropikal parashikon rezultatet e Euro 2016

Kampionati Europian në Francë ka parashikuesin e tij zyrtar. Ndërsa në Botërorin 2010, parashikimet për fituesin e ndeshjeve bëheshin nga i famshmi Ok ...
Zvicra, optimizëm për sfidën me Shqipërinë

Zvicra, optimizëm për sfidën me Shqipërinë

Fytyra të qeshura dhe shumë optimizëm për ndeshjen me Shqipërinë. Ishte kjo panorama e stërvitjes së fundit të Zvicrës zhvilluar paraditen e kësaj të ...
Shqipëria dhe Libri i Zi. Një komplot 150-vjeçar, sipas Orhan Pamukut

Shqipëria dhe Libri i Zi. Një komplot 150-vjeçar, sipas Orhan Pamukut

'Ishte gjashtë vjet më parë', tha Seimi, 'një e shtunë pasdite. Po shfletoja revistat që ishin nxjerrë nga bashkëudhëtarët në Partinë e Punës së Shqip ...
Çmimi ‘Bekim Fehmiu’ i ndahet Bislim Muçajt

Çmimi ‘Bekim Fehmiu’ i ndahet Bislim Muçajt

Ministria e Kulturës bën të ditur se profesoreshat e muzikës: Seniha Spahiu dhe Sevime Gjinali janë laureate të Çmimit për vepër Jetësore për muzikë ' ...
Supë krem pule

Supë krem pule

Përbërësit: gjalpë 2 qepë 2 patate 1 karrotë 1 selino 750 ml. lëng kripë piper i zi 175 gr. pulë 300 ml. shmand majdanoz Përg ...
Gullash me mish dhe pilaf

Gullash me mish dhe pilaf

Përbërësit 500 gr. mish 700 ml. ujë 1 sos 1 qepë kripë vegetë PILAFI 1 gotë oriz 3 gota ujë vegetë Përgatitja Së pari grijmë ...
1 518 519 520 521 522 527 5200 / 5264 POSTS