Search query:

1 518 519 520 521 522 611 5200 / 6104 POSTS
Premierë: Sinan Vllasaliu publikon projektin e ri ‘Ciao’ (Video)

Premierë: Sinan Vllasaliu publikon projektin e ri ‘Ciao’ (Video)

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Sinan Vllasaliu sapo ka publikuar projektin më të ri të titulluar 'Ciao'. Kënga është shumë verore, dinamike ...
Konfirmohet identiteti kosovarëve të vrarë në Mynih, edhe një kosovare e plagosur

Konfirmohet identiteti kosovarëve të vrarë në Mynih, edhe një kosovare e plagosur

Lajmi për tre kosovarët të cilët u vranë të premten në Mynih gjatë aktit terrorist është konfirmuar edhe nga policia e gjermane. Kështu bën të ditu ...
Qytetari nga Klina varroset me Prift dhe Hoxhë

Qytetari nga Klina varroset me Prift dhe Hoxhë

Në një ceremoni mortore dy ditë më parë (më 21 korrik) në Komunën e Klinës hoxha dhe prifti kanë marr pjesë në varrim. I ndjeri Bardh Ademi, i përk ...
‘Shihemi verës’ nga Gasso (Video)

‘Shihemi verës’ nga Gasso (Video)

Këngëtari Gasso ka publikuar projektin e tij më të ri 'Shihemi verës', i cili pritet të jetë kulmi i karierës së tij muzikore. Në skenën shqiptare ...
Emocionuese: Reagimi i bebes kur e dëgjon për herë të parë nënën (Video)

Emocionuese: Reagimi i bebes kur e dëgjon për herë të parë nënën (Video)

Ky është momenti prekës kur një foshnje e shurdër dëgjon për herë të parë zërin e nënës së saj. Annabelle Lawrence lindi e shurdhër, por nëpërmjet ...
Atentatori i Mynihut mund të jetë frymëzuar nga Breivik

Atentatori i Mynihut mund të jetë frymëzuar nga Breivik

Sulmi i realizuar nga Anders Breivik para saktësisht pesë vjetësh në Norvegji, mund ta ketë frymëzuar sulmin e mbrëmjes së 22 korrikut në Mynih të Gje ...
Thaçi: E Diela Ditë Zie në Kosovë

Thaçi: E Diela Ditë Zie në Kosovë

E Diela e nesërme 24 Korrik, në Kosovë do të jetë Ditë Zie. Kështu ka vendosur presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, pas vrasjes së 3 të rinjve me origji ...
Premierë: Këngë ndryshe nga Neki Emra (Video)

Premierë: Këngë ndryshe nga Neki Emra (Video)

Neki Emra sapo ka publikuar projektin më të ri të titulluar 'Jeta jem', krejtësisht ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim deri më tani. Kënga është sh ...
Ku e ka Nora Istrefi unazën e martesës?

Ku e ka Nora Istrefi unazën e martesës?

Martesa e tyre prej muajsh është ndër më të komentuarat në mediat rozë. Behët fjalë për çiftin Nora Istrefi - Robert Berisha. Pas shumë muajsh alud ...
VIP-at ngushëllojnë familjarët e viktimave të Mynihut (Foto)

VIP-at ngushëllojnë familjarët e viktimave të Mynihut (Foto)

Vrasja makabre e 9 personave nga sulmi i djeshëm në Mynih të Gjermanisë, në mesin e të cilëve janë edhe 3 kosovarë, ka prekur zemrat e shumë njerëzve ...
1 518 519 520 521 522 611 5200 / 6104 POSTS