Search query:

1 459 460 461 462 463 903 4610 / 9021 POSTS
Modelja nga Mitrovica po ‘çmend’ të gjithë me foto nudo (Foto +18)

Modelja nga Mitrovica po ‘çmend’ të gjithë me foto nudo (Foto +18)

Ajo njihet për fotot që ka realizuar nudo. Fjala është për modelen nga Mitrovica, Besa Istrefin e cila ndiçet madje ka thënë se fotot nudo i ka pas ...

Isa Mustafa: Jemi të hapur për koalicione, vijë të kuqe PDK-së

Pas mbledhjes së Kryesisë së LDK-së dhe pas takimit me kryetarët e degës, kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka thënë se kanë bërë përgatitjet për zgjedhj ...
Ekskluzive: Era Istrefi e vetme në rrugët e Prishtinës (Foto)

Ekskluzive: Era Istrefi e vetme në rrugët e Prishtinës (Foto)

Këngëtarja e famshme Era Istrefi, momentalisht po qëndron në kryeqytetin tonë. Arbresh.info, ka siguruar disa fotografi, ku këngëtarja shihet duke ...
Kosova voton me 11 qershor

Kosova voton me 11 qershor

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka marrë vendim që zgjedhjet e ardhshme, të parakohshme në Kosovë të mbahen më 11 qershor. Vendimin e tij, Thaçi ...

Arrestimi i Thaçit, Veselit, Halitit, Sylës me urdhër të Speciales, reagon Policia

Në një komunikatë për media, Policia e Kosovës, ka reaguar ndaj shkrimeve të mediave serbe, ku sipas të cilave Policia e Kosovës ka siguruar informaci ...
Kaq seksi ‘Çbanen’ e ‘O sa mirë’ nuk e keni parë kurrë (Foto)

Kaq seksi ‘Çbanen’ e ‘O sa mirë’ nuk e keni parë kurrë (Foto)

Ajo së fundmi është bërë shumë e njohur për publikun shqiptar, përcjellë zico.tv Me rolin e saj të 'kallamojt' në serialin 'O sa mirë', Çbanja një ...
Sot nis festivali i folklorit ‘Anadrinia Jehon 2017’ (Foto)

Sot nis festivali i folklorit ‘Anadrinia Jehon 2017’ (Foto)

Nën patronatin e Kryetarit të Komunës së Rahovecit Idriz Vehapi dhe komisionit organizativ, sot nis festivali tradicional kombëtar i folklorit 'Anadri ...
Përmbyllet me sukses eventi ‘Shpresë për Shqipërinë’ (Foto)

Përmbyllet me sukses eventi ‘Shpresë për Shqipërinë’ (Foto)

Është përmbyllur me sukses edicioni i katërt i eventit humanitar 'Shpresë për Shqipërinë', i cili fton qytetarët për të dhuruar gjak. Këngëtari Gen ...
Blero përkrah Juventusin në finale pas kualifikimit të Realit (Foto)

Blero përkrah Juventusin në finale pas kualifikimit të Realit (Foto)

Këngëtari Blero Muharremi vazhdon t’i acarrojë tifozët e Real Madridit. Si adhurues i madh i futbollit që është ai nuk mundi pa komentuar për final ...

Presidenti Nishani pritet në Prishtinë me ceremoni shtetërore

Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, po qëndron për një vizitë në Kosovë. Ai sot u prit me një ceremoni shtetërore nga presidenti Hashim Thaçi, ...
1 459 460 461 462 463 903 4610 / 9021 POSTS