Search query:

1 459 460 461 462 463 1,105 4610 / 11041 POSTS
Për kë e pi një gotë Ledri? (VIDEO)

Për kë e pi një gotë Ledri? (VIDEO)

Ledri në Prishtinë mban shpesh koncerte. Në një nga mbrëmjet që mbajti ai argëtoi publikun prishtinas, shkruan arbresh.info. Gjestet e tij në ko ...
Kjo është e dashura bukuroshe e ‘Bambit’ (FOTO/VIDEO)

Kjo është e dashura bukuroshe e ‘Bambit’ (FOTO/VIDEO)

Aktori Neshat Krasniqi është mjaft i përfolur. Në krye të portaleve është për shkak të rolit të tij në serialin ‘O sa mirë’, shkruan arbresh.info. ...
Dafina Dauti: Të jesh vet nënë, vet babë… (VIDEO)

Dafina Dauti: Të jesh vet nënë, vet babë… (VIDEO)

Këngëtarja Dafina Dauti rrëfeu disa gjëra private në n’ZOOM. Ajo është një nënë beqare që rrit vajzën e vetme, shkruan arbresh.info. Dafina për ...
Ja çka thotë Kida për shkollimin e saj (VIDEO)

Ja çka thotë Kida për shkollimin e saj (VIDEO)

Kida për momentin është këngëtarja më aktive në skenë. Ajo është e re në moshë dhe po përpiqet që të arrij në karrierë, shkruan arbresh.info. Kë ...
Fotografi të rralla të Kosovës në vitin 1930 (Foto)

Fotografi të rralla të Kosovës në vitin 1930 (Foto)

Këto fotografi të rralla janë realizuar nga studieusi amerikan Blanche Payne në vitin 1930, transmeton Shekulli shënimin e fmimages.net. Ai kishte ...
Ndryshe nga seriali, ‘Icha’ tejet seksi në realitet

Ndryshe nga seriali, ‘Icha’ tejet seksi në realitet

Seriali ‘Utteran’ është serial Indian i cili u bë shumë i dashur për publikun kosovar. Është pak e çuditshme por kultura indiane sipas këtij serial ...
E fejuara e Besnik Qakës feston natën e beqarisë, publikon një imazh emocionues (Foto)

E fejuara e Besnik Qakës feston natën e beqarisë, publikon një imazh emocionues (Foto)

Dasmat e VIP-ve shqiptarë, nuk kanë të ndalur. Pas disa dasmave përrallore si ajo e Getoar Selimit me Marina Vjollcën, Xhensilës e Besit, këto ditë ...
Fillon numërimi i votave në Kurdistan

Fillon numërimi i votave në Kurdistan

Ka filluar numërimi i votave të referendumit për paravrësi në rajonin autonom të Kurdistanit, në Irak, pasi një numër i madh i kurdistanëve kishin hed ...
Nga dhjetori Rruga e Kombit bëhet me pagesë

Nga dhjetori Rruga e Kombit bëhet me pagesë

Nga dhjetori i këtij viti fillon kalimi me pagesë në Rrugën e Kombit. Për koncesionin, mesatarisht, çdo makinë që do të kalojë në këtë rrugë do të pag ...
Shtyhet seanca në rastin e Lushtakut

Shtyhet seanca në rastin e Lushtakut

Gjykimi i paralajmëruar për sot ndaj Sami e Mërgim Lushtakut dhe disa të tjerëve, është shtyrë. Shtyrja është bërë pasi që në seancën gjyqësore nuk ...
1 459 460 461 462 463 1,105 4610 / 11041 POSTS