Search query:

1 2 3 4 419 20 / 4185 POSTS
Pamje të tmerrshme: 7 luanë sulmojnë trajnerët në cirk (Video +18)

Pamje të tmerrshme: 7 luanë sulmojnë trajnerët në cirk (Video +18)

Brenda kafazit, në mes shtatë luanëve, tre trajnerë mundohen të bëjnë më të mirën e tyre që të kënaqin publikun. Por, nuk shkon gjithçka sipas plan ...
Roboti që gjuan me dy duart (Video)

Roboti që gjuan me dy duart (Video)

Roboti humanoid FEDOR do të lëshohet për fluturim në hapësirë në vitin 2021. Ai është i gatshëm që të gjuajë me armë me të dy duart, ka thënë zëvendë ...
Këngëtarja shqiptare merr dhuratë nga Katy Perry (Foto)

Këngëtarja shqiptare merr dhuratë nga Katy Perry (Foto)

Gjatë ditës së sotme këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, ka marrë një dhuratë të veçantë. Rita ka publikuar në rrjete sociale një video ku k ...
Ishulli i ‘Monte Kristos’ dhe sekreti i madh që fshihet pas tij (Video)

Ishulli i ‘Monte Kristos’ dhe sekreti i madh që fshihet pas tij (Video)

Deti Mesdhe fsheh një ishull të vogël, të përsosur për të fshehur thesar, i cili gjoja është aty. Megjithatë, gjasat janë të vogla që dikush të gërmoj ...
Hetohen kompani për fiksim çmimesh

Hetohen kompani për fiksim çmimesh

Autoriteti Kosovar i Konkurrencës është duke shqyrtuar një mori lëndësh ku dyshohet se grupe operatorësh të ndryshëm ekonomik, kanë bërë marrëveshje p ...
Sëmuret rëndë këngëtari i njohur, 2 ditë në kujdesin intensiv (Foto)

Sëmuret rëndë këngëtari i njohur, 2 ditë në kujdesin intensiv (Foto)

Elton John është në kujdesin intensiv pas një infeksioni të rrezikshëm bakterial në Amerikën e Jugut këtë muaj. 70 vjeçari ka anuluar koncertin e t ...
Skenar për destabilizimin e Shqipërisë, të involvuar shërbime nga dy shtete fqinje

Skenar për destabilizimin e Shqipërisë, të involvuar shërbime nga dy shtete fqinje

Burime konfidenciale i thanë TCH se shërbimet partnere kanë një shqetësim në rritje lidhur me të dhëna të besueshme se të paktën dy shtete të tjera po ...
Producentja e njohur sot ka ditë të veçantë

Producentja e njohur sot ka ditë të veçantë

Producentja e spektaklit 'Zhurma Video Music Awards', Edona Memini, ka sot një ditë të veçantë. Ajo feston sot ditëlindjen e 27, ndërsa urimet e sh ...
Ndërron jetë avokati dhe ish prokurori Fahri Nuhiu

Ndërron jetë avokati dhe ish prokurori Fahri Nuhiu

Të hënën është ndarë nga jeta avokati dhe ish-prokurori Fahri Nuhiu, nga Velekinca e Gjilanit. Nuhiu është gjetur i vdekur në zyrën e tij nga një ...
Statistikat që tregojnë diferencën e madhe ndërmjet Messit dhe Ronaldos në El Clasico

Statistikat që tregojnë diferencën e madhe ndërmjet Messit dhe Ronaldos në El Clasico

Leo Messi edhe një herë tjetër tregoi se në El Clasico është lojtar më i mirë se sa Cristiano Ronaldo. Ylli i Barcelonës, Leo Messi shënoi dy gola ...
1 2 3 4 419 20 / 4185 POSTS