Search query:

1 2 3 4 699 20 / 6984 POSTS
Mimoza dhe Seldi shkëlqejn në fejesën e tyre (Foto)

Mimoza dhe Seldi shkëlqejn në fejesën e tyre (Foto)

Mimoza Shkodra publikon fotografinë e parë pas fejesës me Seldin, zbulon unazat e veçanta të çiftit (Foto) Këngëtarët Mimoza Shkodra dhe Seldi Qa ...
Fletëvotimet shpërndahen sot nëpër komuna

Fletëvotimet shpërndahen sot nëpër komuna

​Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të shpërndajë sot materialin sensitiv nëpër depot komunale. KQZ madje ka bërë edhe një plan se si të shpërndahet ...
Në Kosovë heshtje zgjedhore

Në Kosovë heshtje zgjedhore

Në ora 07:00 ka filluar zyrtarisht heshtja zgjedhore për zgjedhjet lokale, ku nesër nga ora 07:00 deri në ora 19:00, qytetarët e Kosovës me të drejtë ...
Çka bënte Gena para se të këndonte

Çka bënte Gena para se të këndonte

Pas një kohe të gjate larg intervistave, i ftuar sot në emisionin 'Pasdite në Top Channel', Gena rrëfeu mbi karrierën dhe dashurinë e tij! Gena ...
Nis zbatimi i programit për praktikë tremuajshe e 200 të papunëve

Nis zbatimi i programit për praktikë tremuajshe e 200 të papunëve

Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS) dhe Ministria e Tregtisë dhe Industrisë (MTI) kanë nënshkruar marrëveshjen për Programin e Praktikës ...
Apeli rikthen në burg Enver Sekiraçën

Apeli rikthen në burg Enver Sekiraçën

Reagimet pas vendimit të Gjykatës së Apelit që i dënuari me 37 vite burgim, Enver Sekiraça të lirohet nga paraburgimi dhe të mbetet në arrest shtëpi ...
Imazhe qesharake të shkrepura nëpër autostrada, ku shoferët kanë bërë gjëra të çuditshme derisa ishin pas timonit (Foto)

Imazhe qesharake të shkrepura nëpër autostrada, ku shoferët kanë bërë gjëra të çuditshme derisa ishin pas timonit (Foto)

Shoferët janë paralajmëruar që të mbajnë sytë në rrugë gjatë gjithë kohës, por imazhet e postuar më poshtë dëshmojnë të kundërtën. Aty shfaqet ...
Çokollata jua rritë disponimin, e përmirëson shëndetin e zemrës dhe sjell shumë përfitime tjera shëndetësore

Çokollata jua rritë disponimin, e përmirëson shëndetin e zemrës dhe sjell shumë përfitime tjera shëndetësore

Studimet shkencore tregojnë se çokollata, përveç që ka shije të mirë, është gjithashtu tejet e shëndetshme. Është e rëndësishme të konsumoni ço ...
Aida Doçi publikon këngën e re ‘A është e mundur’ (Video)

Aida Doçi publikon këngën e re ‘A është e mundur’ (Video)

Këngëtarja simpatike Aida Doçi ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor. 'A është e mundur' titullohet kënga e saj më e re e zha ...
‘Hazall’, mahnitëse në imazhin e fundit (Foto)

‘Hazall’, mahnitëse në imazhin e fundit (Foto)

Alina Boz është njëra prej fytyrave më të famshme në gjithë Turqinë. Në një moshë të re ajo arriti të kap majat e karrierës. Hazall është roli ...
1 2 3 4 699 20 / 6984 POSTS