Search query:

1 1,130 1,131 1,132 1,133 1,134 1,135 11320 / 11349 POSTS

Qime në vesh? Vizitojeni doktorin!

Sado e pabesueshme që mund t'ju duket, shkencëtarët së fundmi kanë gjetur një ndërlidhje mes qimeve të zeza në kanal të veshit dhe sulmeve në zemër. ...
Urimi i Snoop Dogg drejtuar bashkëshortes në 19-të vjetorin e martesës (Foto)

Urimi i Snoop Dogg drejtuar bashkëshortes në 19-të vjetorin e martesës (Foto)

Reperi i njohur amerikan, Snoop Dogg feston përvjetorin e 19-të të martesës me bashkëshorten e tij, Shante Broadus. Snoop ka përdorur llogarinë e t ...
Blero kujton tifozin e flaktë të kombëtares, Ballist Morina (Foto)

Blero kujton tifozin e flaktë të kombëtares, Ballist Morina (Foto)

Ballisti, i cili pati rol krucial në kualifikimin e Shqipërisë në 'Euro 2016' me dronin e tij të lansuar mbi Beograd, po ndiqet ende nga ligji. Por ...
Kylie rivale e fortë e Kim Kardashian (Foto)

Kylie rivale e fortë e Kim Kardashian (Foto)

Ashtu si edhe motra e madhe Kim, Kylie Jenner nuk përton të postojë nëpër rrjetet sociale foto në të cilat tregon trupin. 18-vjeçarja ndau me ndjek ...

MISTERE

Abonohu« Prev1 / 2Next »Misteri i vëllezërve që paralizohen sapo perëndon dielli - MISTER ZICO TVGuri misterioz që sfidon gravitetin që 2 ...
TOP 10 ZICO TV

TOP 10 ZICO TV

26.06.2017 - Pozita 1: Ledri Vula - U harrum 19.06.2017 - Pozita 1: Leonora Jakupi - Pa asnje dyshim 12.06.2017 - Pozita 1: Ledri Vula - U har ...

KUZHINA

KUZHINAVIEW ALL Banane me çokollatëPërbërësit: 4 banane 2 çokollatë me qumësht lajthia sheqerna çokollatë Copëza Përgatitja: Çokollatën e t ...

FUN

KURIOZITETShoferja e ngathtë që bllokoi trafikun për 10 minuta (Video)https://www.youtube.com/watch?v=K8DjehTjVPc ... Read More 30 January, 2018Ndodh ...

OPINION

OPINIONVIEW ALL LAJMELiderët dëmtuan raportet me aleatët e Kosovës 26 December, 2017Veprimet e liderëve politikë dhe institucionalë të Kosovës kanë tr ...
1 1,130 1,131 1,132 1,133 1,134 1,135 11320 / 11349 POSTS