Search query:

1 1,128 1,129 1,130 1,131 1,132 1,135 11300 / 11346 POSTS

Pijet që mund të shkaktojnë kancer

Nëse konsumoni pije shumë të nxehta mund të prekeni nga kanceri në ezofag, paralajmërojnë ekspertët e Shëndetit Global. Çdo gjë e nxehtë më shumë s ...
De Biasi 60 vjeç, kombëtarja ia feston ditëlindjen (Foto & Video)

De Biasi 60 vjeç, kombëtarja ia feston ditëlindjen (Foto & Video)

Është publikuar video nga festimet e ditëlindjes së 60-të të trajnerit të kombëtares së Shqipërisë, Gianni de Biasi. Në video shihen të gjithë lojt ...
Blero dhe Uki vijnë me ‘Ta ha gojën’ (Video)

Blero dhe Uki vijnë me ‘Ta ha gojën’ (Video)

'Ta ha gojën' është titulli i këngës më të re të Bleros dhe Uki Latifit që pritet të publikohet me datën 21 të këtij muaji. Ky projekt muzikor vjen ...
Pak javë pas lindjes, Eva Mendes duket kështu (Foto)

Pak javë pas lindjes, Eva Mendes duket kështu (Foto)

Më 29 prill, Eva Mendes dhe partneri i saj Ryan Gosling kanë mirëpritur ardhjen në jetë të vajzës së dytë Amanda Lee, duke i dhënë një motër të vogël ...

Ëmbëlsirë për iftar: Tortë fanta

Një recetë e lehtë dhe shumë e shijshme. (Në vend të lëngut fanta ju mund të përdorni edhe lëngun e vishnjës apo të dredhëzes) Përbërësit: 5 vez ...
Kush është fajtori për ndarjen e Jonas Brothers?! (Foto)

Kush është fajtori për ndarjen e Jonas Brothers?! (Foto)

3 vite pas ndarjes së grupit Jonas Brothers, më në fund kemi dikë të cilit mund t'ia vëmë gishtin si fajtor. Është më i vogli i grupit, Nick Jonas, a ...

Gruaja që thotë se u vizitua nga shpirti i viktimës

Një anëtare e jurisë, e angazhuar në një rast vrasjeje në Kanada, i ka shkruar gjyqtarit, pasi që ishte vizituar nga shpirti i viktimës, raporton Gaze ...
Gjalpi 2000 vjeçar, gjendet në Irlandë

Gjalpi 2000 vjeçar, gjendet në Irlandë

Të zbulosh gjalpë si thesarët e varrosur është një ëndërr sa vetë historitë e vjetra që tregohen. Fermeri irlandez, Jack Conway bëri një zbulim të mah ...

De Biasi po feston sot!

Gianni De Biasi i lindur në Sarmede të Venetos, sot mbush 60 vjeç. Nëse ndeshja nuk do të kishte përfunduar me atë rezultat, ai mund të kishte nisur f ...

Mish pule dhe perime në shtizë

Përbërësit: 400 gr. fileto pule 100 gr. salsiçe pule me djathë 160 gr. speca të freskët, me ngjyra të ndryshme 150 gr. kunguj 8 domate të vogla ...
1 1,128 1,129 1,130 1,131 1,132 1,135 11300 / 11346 POSTS