‘Pa ty’ kënga e parë shqipe nga Tringa Rexhepi (Video)

Sezonës së nxehtë të kësaj vere i është shtuar edhe një këngë e veçantë ritmike. Ajo vjen nga këngëtarja shqiptare e cila jeton në Kanada, Tringa R

Sezonës së nxehtë të kësaj vere i është shtuar edhe një këngë e veçantë ritmike.

Ajo vjen nga këngëtarja shqiptare e cila jeton në Kanada, Tringa Rexhepi. Projekti i lansuar nga artistja gjilanase titullohet ‘Pa ty’ dhe është i pari në gjuhën shqipe, shkruan zico.tv

Për portalin zico.tv Tringa ka treguar se tekstin dhe muzikën e ka bërë vet ajo, ndërsa klipi është xhiruar në Kanada.

‘Pa ty’ vjen pas këngëve ‘Go’ dhe ‘Full Time’.

‘Go’ ishte kënga, që Tringa Rexhepi debutoi në skenën muzikore kanadeze. Me këtë këngë ajo u prezantua edhe në skenën prestigjioze të Torontos, në kuadër të ‘Miss Globe 2015’.

COMMENTS