Pa sytjena dhe pa brekë, maturantja seksi ‘çmend’ Los Anxhelosin (Foto)

Pa sytjena dhe pa brekë, maturantja seksi ‘çmend’ Los Anxhelosin (Foto)

Me 14 prill sfilata me fustane të nusërisë nga kreatorja Sevdije Zubaku Tahiri
Dolores Shkëmbi dhe ‘Moda City’ triumfojnë në ‘Future Fashion Faces World 2016’ (Foto)

Ariel Winter kurrë nuk dështon kur bëhet fjalë për të bërë përshtypje në tepihun e kuq.

Të shtunën, ylli i “Modern Family” është parë duke treguar format e saj shpërthyese në premierën e “Smurfs: The Lost Village”, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Bukuroshja 19-vjeçare u shfaq me një fustan të ngushtë kafe, nën të cilin nuk kishte veshur fare sytjena e as të brendshmet.

Megjithatë, ajo dukej mjaft e sigurt në veten e saj dhe vodhi gjithë vëmendjen.

COMMENTS