Pa sytjena dhe pa brekë, maturantja seksi ‘çmend’ Los Anxhelosin (Foto)

Vajza e Fatmir Limës maturante: Shikoni sa elegantet duket Leonita (Foto)
Blerina Kllokoqi Rugova solli sfilatë si në përralla (Foto & Video)

Ariel Winter kurrë nuk dështon kur bëhet fjalë për të bërë përshtypje në tepihun e kuq.

Të shtunën, ylli i “Modern Family” është parë duke treguar format e saj shpërthyese në premierën e “Smurfs: The Lost Village”, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Bukuroshja 19-vjeçare u shfaq me një fustan të ngushtë kafe, nën të cilin nuk kishte veshur fare sytjena e as të brendshmet.

Megjithatë, ajo dukej mjaft e sigurt në veten e saj dhe vodhi gjithë vëmendjen.

COMMENTS