Ozil ua ‘mbyll gojën’ të gjithëve rreth të ardhmes së tij

Ozil ua ‘mbyll gojën’ të gjithëve rreth të ardhmes së tij

‘Dj’ Mavraj në konferencën për shtyp (Video)
Humb Kosova, fiton Shqipëria

Mesfushori i Arsenalit, Mezut Ozil ka shprehur edhe njëherë shumë qart qëndrimin e tij rreth t ë ardhmes

Ai ka treguar se e pëlqen shumë Londrën dhe klubin dhe se është i lumtur.

‘Arsenali është njëri prej klubeve më të mira në botë dhe Londra është vend i mirë, një qytet i mirë për të jetuar’.

‘Siç kam thënë më parë, jam rehat këtu. Jam i lumtur’.

‘Siç kam thënë në të kaluarën, në verë do të flasim, por tani për tani Arsenali ka përparësi dhe e respektoj këtë’.

‘Pas këtij sezoni ne do të flasim dhe pastaj do të marrim një vendim’, ka thënë Ozil.

COMMENTS