Organizohet ‘Albanian Fashion Night’ nga Moda City

Kompania me e madhe e modës në vend ‘Moda City’ organizon natën gala “Albanian Fashion Night’ pranverë verë 2017. Në këtë mbrëmje janë të ftuar të

Kompania me e madhe e modës në vend ‘Moda City’ organizon natën gala “Albanian Fashion Night’ pranverë verë 2017.

Në këtë mbrëmje janë të ftuar të gjithë dizajneret dhe prodhuesit e tekstilit shqipfolës në të gjitha trevat shqiptare ku kanë mundësinë të prezantojnë prodhimet e tyre përmes sfilatës dhe fotografëve profesional, përcjell GazetaBlic.

Në këtë event do të ketë po ashtu të ftuar special këngëtar/e të estradës sonë ku nder të tjera do të mbahet dhe një lojë shpërblyese në të cilën mund të fitohen çmime të ndryshme.

Kjo mega sfilatë do të transmetohet në KTV dhe ZICO TV.

Për të marr informacione shtesë në lidhje me këtë mund të kontaktoni me personat më poshtë ku janë edhe numrat kontaktues.

Fc Moda City
Fc Jehona Salihi
Fc Dashnor Asllani
Nr Tel Ose Viber
+377 45 629 059

COMMENTS