Orari i ndeshjeve të javës së 26-të të Superligës së Kosovës në futboll

Orari i ndeshjeve të javës së 26-të të Superligës së Kosovës në futboll

Është caktuar orari i ndeshjeve të javës së 26-të në Vala Superligë dhe javës së 24-të në Ligën e Parë. Kjo javë në elitë nis me ndeshjen Vllaznia-

Është caktuar orari i ndeshjeve të javës së 26-të në Vala Superligë dhe javës së 24-të në Ligën e Parë.

Kjo javë në elitë nis me ndeshjen Vllaznia- Liria, që luhet të premten, derisa dy ndeshje luhen të shtunën, dy tjera të dielën dhe java përfundon me ndeshjen Flamurtari – Prishtina që luhet të hënën. Të gjitha ndeshjet fillojnë nga ora 14:00.

Ky është orari për të gjitha ndeshjet që zhvillohen në javën e 26-të.

Vala Superliga – Java e 26-të

E premte, 6 prill, ora 14:00

Vllaznia – Liria

E shtunë, 7 prill, ora 14:00

Feronikeli – Trepça’89

Besa – Drita

E diel, 8 prill, ora 14:00

Vëllaznimi – Drenica

Llapi – Gjilani.

COMMENTS