Orari i javës së 13-të në Superligën e Kosovës

Orari i javës së 13-të në Superligën e Kosovës

Është hedhur shorti për javën e 13-të në elitën e futbollit kosovar. Ndeshja ndërmjet Prishtinës dhe Flamurtarit, e cila do të zhvillohet të shtunë

Është hedhur shorti për javën e 13-të në elitën e futbollit kosovar.

Ndeshja ndërmjet Prishtinës dhe Flamurtarit, e cila do të zhvillohet të shtunën në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas, do ta hapë javën e 13-të në Vala Superligën e Kosovës në futboll.

Ndërkohë, katër ndeshje do të zhvillohen të dielën, derisa këtë javë e përmbyll sfida ndërmjet Feronikelit dhe Gjilanit, që luhet të hënën.

Vala Superliga – Java e 13-të

E shtunë, 28 tetor; ora 13:30
Prishtina – Flamurtari

E diel, 29 tetor; ora 13:00
Drita – Besa
Vëllaznimi – Drenica
Trepça’89 – Liria
Llapi – Vllaznia

E hënë, 30 tetor; ora 13:00
Feronikeli – Gjilani

COMMENTS