Omëletë me kërpudha dhe spinaq në tepsi (Video)

Përbërësit:

250 g kërpudha,
Kripë,
Piper,
280 gr. spinaq të ngrirë,
220 ml. qumësht,
4 vezë,
25 gr. parmezan të grirë në rende,
1 thelb hudhre,
Pak vaj ulliri apo luledielli,
60 gr. djathë feta,
60 gr. mocarelë të grirë në rende apo kaçkavall, sipas dëshirës.

COMMENTS