Omëletë me kërpudha dhe spinaq në tepsi (Video)

Përbërësit:

250 g kërpudha,
Kripë,
Piper,
280 g spinaq të ngrirë,
220 ml qumësht,
4 vezë,
25 g parmezan të grirë në rende,
1 thelb hudhre,
Pak vaj ulliri apo luledielli,
60 g djathë feta,
60 g mocarelë të grirë në rende apo kaçkavall, sipas dëshirës.

COMMENTS